Úvodní stránka

Inzerce - pronájem nebytových prostor

  • Tisk
United Energy, a.s. nabízí

pronájem nebytových prostor

v areálu UE, a.s. v Komořanech v ulici Teplárenská čp. 2

Nabízíme prostory o velikosti cca 15-20 m2, vhodné jako kancelářské prostory, cena za 1 m2 činí 34,-- Kč za měsíc, možnost parkování přímo v areálu společnosti.

Pokud budete mít zájem kontaktujte nás na tel. č. 476 447 171 nebo 724 301 286


 

V Mostě a Litvínově se přestává topit

  • Tisk

Po dohodě s hlavním odběratelem, společností SEVER Plus, přerušila společnost United Energy, ve čtvrtek 19. května, dodávky tepla do města Litvínova. K přerušení vytápění ve všech lokalitách města Mostu pak dojde během dnešního dne, tj. v pondělí 24. května. Stalo se tak po dohodě s hlavními odběrateli,  z důvodu výrazného zvýšení venkovních teplot.

Podle vyhlášky Ministerstva průmyslu a obchodu končí topná sezóna sice až 31. května, umožňuje však přerušování či omezování vytápění, pokud průměrná venkovní teplota vystoupí po dva po sobě následující dny nad 13 stupňů a nelze očekávat její pokles. V případě opětovného poklesu venkovních teplot je United Energy připravena dodávky opět obnovit. Přerušování a opětovné obnovování dodávek v jarních měsících není ničím neobvyklým a i v minulosti reagovala teplárenská společnost na vývoj počasí a potřeby odběratelů.

Topná sezóna v Litvínově začala 3. září 2010, v Mostě pak 6. září 2010.

 

United Energy chce spálit více biomasy

  • Tisk

Na konci loňského roku zahájila United Energy spoluspalování biomasy ve formě štěpky a pelet spolu s hnědým uhlím. Do dubna letošního roku ve fluidních kotlích komořanské teplárny spoluspálila téměř pět a půl tisíc tun biomasy, což představuje úsporu více jak  tři a půl tisíce tun hnědého uhlí. Spoluspalováním biomasy došlo zároveň k omezení vypuštění cca  4 200 tun CO2.

Pro rok 2011 předpokládá teplárenská společnost spoluspalování  biomasy v celkovém objemu do 40 000 tun, přičemž smluvně zajištěnu má v tuto chvíli již více jak polovinu tohoto objemu.
V současné době stále probíhá oslovování potenciálních dodavatelů biomasy s cílem uzavřít dlouhodobé kontrakty na zajištění dodávek biopaliva do výše stanoveného objemu.

 

Výtěžek z Májového bazaru pomůže seniorům

  • Tisk

Těsně před prvním květnem odstartovala společnost United Energy svůj druhý dobročinný bazar, tentokráte na téma Máje a tedy oslav jara, plodnosti a lásky. Výtěžek z májového bazaru s podtitulkem „Máj – lásky čas“,  poputuje do mosteckého HOSPICu.

Májový bazar začal 29. dubna v areálu komořanské teplárny prodejní výstavou májové dekorace dětských umělců Základní umělecké školy F.L. Gassmanna, dětí z dětského domova ve Vysoké Peci a žáků 18. ZŠ Okružní v Mostě a výrobků na téma jara a lásky klientů Chráněných dílen o.p.s. Energie v Meziboří. Součástí bazaru byla rovněž prodejní výstava sladkých srdcí vlastnoručně upečených zaměstnankyněmi teplárny a dětskými kulináři z 15. ZŠ J.A. Komenského v Mostě. Návštěvníci si mohli nanečisto vyzkoušet i „charitativní“ políbení pod rozkvetlým stromem.  "Celkem se v tomto jednom dni vybralo 9 123 Kč“, uvedla mluvčí společnosti United Energy Miloslava Kučerová.

Charitativní akce pokračovala i v dalších dnech a to až do 15. května, kdy byl májový bazar oficiálně ukončen. V těchto dnech pokračovala dobročinná akce elektronickou dražbou knih, které poskytli  sami zaměstnanci teplárny. „Zaměstnanci přinesli pro tento účel knihy, které jim připadaly zajímavé, čtivé a stále aktuální, byly v dobrém stavu a mohly být s klidným svědomím věnovány jako dárek, který udělá radost. Na základě této sbírky tak vnikl dražební katalog čítající 42 knih“, informovala Kučerová. Zároveň s vyhlášením elektronické dražby probíhalo vyhlášení o nejhezčí cukrářský výrobek.

V rámci dobročinného bazaru bylo vybráno téměř 12 000 korun. Tuto částku věnují zaměstnanci United Energy mosteckému HOSPICu na zajištění léků nemocným seniorům. Svou účastí na májovém bazaru podpořili návštěvníci nejen HOSPIC v Mostě, ale také další neziskové organizace  a to především o.p.s. Energii v Meziboří odkoupením produktů klientů Chráněných dílen a Městskou knihovnu v Mostě věnováním nevydražených knih.

 

United Energy má nového generálního ředitele

  • Tisk

Společnost United Energy má s účinností od 1. května 2011 nového generálního ředitele. Na základě rozhodnutí představenstva společnosti se jím stal Milan Boháček, který na nejvyšším postu vystřídal Petra Jeníka. Ten z funkce odešel z vlastního rozhodnutí v dubnu letošního roku a nadále bude profesně působit mimo United Energy.

Milan Boháček (39) pracuje v United Energy od roku 1996. Postupně vystřídal různé pozice, posledních pět let pak působil ve funkci výrobního ředitele.
Je absolventem Západočeské univerzity v Plzni, zajímá se o historii. Milan Boháček je ženatý a má dvě děti.

 

Strana 25 z 31

United Energy - váš zdroj  tepelné pohody
Váš zdroj tepelné pohody
 
 
 

United Energy, a.s. je součástí
Energetického a průmyslového holdingu

Energetický a průmyslový holding

Zelená linka

Zelená linka  800 099 099

Havarijní služba

Pevná linka

+420 476 447 830

Mobilní telefon +420 734 289 969

Aktuality

Odstávky 2017

Společnosti UE, a.s. a ST, a.s. oznamují svým odběratelům termíny odstávek v dodávce teplé vody v rámci letní odstávky tepelných zařízení v roce 2017 pro města:

Most

Litvínov

 

Naším partnerem v oblasti
vývoje a výzkumu je

Technická univerzita v Liberci, fakulta strojní, katedra materiálu