Úvodní stránka

United Energy podpořila Bezpečné světlo pro Litvínov

  • Tisk

Litvínovské přechody pro chodce budou v letošním roce bezpečnější. Pozornost řidičů budou na přechodech zvyšovat blikající LED svítidla umístěná v povrchu vozovky. Bezpečnost chodcům v Litvínově pomůže zajistit společnost United Energy, která na instalaci LED svítidel věnuje městu finanční dar 500 tis. Kč.

Na litvínovských přechodech pro chodce se závěrem loňského roku stalo několik dopravních nehod, při kterých byli zranění lidé. Vedení města proto hledalo cestu, jak bezpečnost na přechodech zvýšit. „Blikající LED svítidla budou řidiče už z bezpečné vzdálenosti na přechody upozorňovat. Věříme, že nové opatření bude účinné. Za současné finanční situace by ale město na výstražné osvětlení přechodů hledalo peníze jen těžko. O to více si vážíme pomocné ruky, kterou nám v tomto případě podala společnost United Energy,“ uvedl starosta Litvínova Daniel Volák.

Celý článek...

 

Měsíční účet za teplo v letošním roce vzroste jen nepatrně

  • Tisk

Něco málo přes 300 korun za GJ tepla (bez DPH) zaplatí odběratelé teplárny Komořany společnosti United Energy, a.s. v roce 2010. Představuje to průměrný nárůst ceny o 3 % oproti roku předchozímu. Přestože ostatní ceny energií prozatím stagnují, cena tepelné energie nepatrně vzroste. Důvodem je především nárůst nákladů na pořízení paliva, ale i dalších vstupních položek.
Tak jako v roce 2009 bude i nadále platit pro obě lokality – Most i Litvínov – jednotná cena, přesně 300,74 Kč/GJ.

Celý článek...

 

United Energy nabízí vysokoškolákům stipendia

  • Tisk
Energetická společnost rozjíždí program na získávání a podporu studentů
S novým rokem připravila United Energy projekt, jehož cílem je oslovit školy, studenty, případně rodiče, a podpořit a zvýšit jejich zájem o studium škol se zaměřením na technické obory. Společnost si tak chce zajistit kvalifikované pracovníky, kteří budou mít zájem u ní pracovat, a to nejen po ukončení studia, ale také během studia.

Celý článek...

 

Strana 30 z 30

United Energy - váš zdroj  tepelné pohody
Váš zdroj tepelné pohody
 
 
 

United Energy, a.s. je součástí
Energetického a průmyslového holdingu

Energetický a průmyslový holding

Zelená linka

Zelená linka  800 099 099

Havarijní služba

Pevná linka

+420 476 447 830

Mobilní telefon +420 734 289 969

Aktuality

Odstávky 2017

Společnosti UE, a.s. a ST, a.s. oznamují svým odběratelům termíny odstávek v dodávce teplé vody v rámci letní odstávky tepelných zařízení v roce 2017 pro města:

Most

Litvínov

 

Naším partnerem v oblasti
vývoje a výzkumu je

Technická univerzita v Liberci, fakulta strojní, katedra materiálu