Úvodní stránkaPomáhámeZ daru United Energy se nejvíce radují děti

Z daru United Energy se nejvíce radují děti

  • Tisk

Děti prvního stupně základní školy Okružní 1235 v Mostě se mohou již od konce loňského roku radovat z nově vybavené školní družinky. Díky příspěvku United Energy v hodnotě 51 000 korun škola zmodernizovala prostory školní družiny a vybavila je novým nábytkem. Školní družina tvoří mezistupeň mezi výukou ve škole a výchovou v rodině. Není pokračováním školního vyučování, děti se zde věnují různým zájmovým činnostem. Škola tak nabízí dětem plnohodnotné trávení volného času.
„Nové vybavení děti motivuje, pomáhá rozvíjet dětskou fantazii a tvořivost, přispívá k obnově tělesných i duševních sil dětí. Děti s radostí pracují u nových stolečků, ovšem nejvíce nadšené byly z nového hracího koutku, jehož součástí je magnetická tabule a díl s obchůdkem, který se dá využít i jako malé divadélko"  uvedla vedoucí vychovatelka Dana Prücknerová.

„Nejen podpora vzdělávání, ale i podpora volnočasových aktivit dětí je naší prioritou. Jsme rádi, že můžeme pomoci dětem trávit volný čas v příjemných prostorách“ , řekl výrobní ředitel teplárenské společnosti Milan Boháček, který si přišel nové vybavení prohlédnout.
Po svém poděkovaly zástupcům komořanské teplárny rovněž samy děti. Připravily pro ně malé vystoupení a spolu s paní ředitelkou Kropáčkovou pokřtily vybavení rychlými špunty.

Sponzorský dar získala ZŠ na základě žádosti v loňském roce. I v letošním roce mají organizace možnost žádat o dary a sponzoring. Pravidla, kritéria, termíny pro podávání žádostí a samotné žádosti ke stažení jsou k dispozici na www.tepelnapohoda.cz, v kategorii „ regionu“.
18. ZŠ nezískala dar od United Energy poprvé. Již v roce 2007 obdržela příspěvek ve výši 28 000 Kč na dataprojektor a v roce 2008 byla úspěšným žadatelem Grantu Pohoda, na základě kterého jí společnost přispěla 121 300 korun na výměnu zářivkových těles a výměnu vodovodních baterií za tlakové s časovým spínačem.

 

 
United Energy - váš zdroj  tepelné pohody
Váš zdroj tepelné pohody
 
 
 

United Energy, a.s. je součástí
Energetického a průmyslového holdingu

Energetický a průmyslový holding

Zelená linka

Zelená linka  800 099 099

Havarijní služba

Pevná linka

+420 476 447 830

Mobilní telefon +420 734 289 969

Aktuality

Odstávky 2017

Společnosti UE, a.s. a ST, a.s. oznamují svým odběratelům termíny odstávek v dodávce teplé vody v rámci letní odstávky tepelných zařízení v roce 2017 pro města:

Most

Litvínov

 

Naším partnerem v oblasti
vývoje a výzkumu je

Technická univerzita v Liberci, fakulta strojní, katedra materiálu