Úvodní stránkaTiskové zprávyRekonstrukce horkovodů v Mostecké ulicic v Litvínově dokončena. Odstávka skončila v předstihu

Rekonstrukce horkovodů v Mostecké ulicic v Litvínově dokončena. Odstávka skončila v předstihu

  • Tisk

Litvínovští se mohou radovat. Odstávka v dodávkách teplé vody v lokalitě „Litvínov střed“ skončila s dvoudenním předstihem oproti plánovanému harmonogramu. Odběratelé této části města se dočkali teplé vody již ve večerních hodinách 23. července.
Teplárenská společnost tak potěšila své odběratele během léta již podruhé. Poprvé, když dva dny před stanoveným termínem ukončila celoplošnou odstávku pro Most a Litvínov.

Přestože potrubím v centru Litvínova již proudí teplá voda, práce na rozvodech v Mostecké ulici ještě stále pokračují. Topný kanál se musí po jeho sanaci opět uzavřít a zasypat. Naplánovaný termín dokončení všech prací je stanoven na 3. září. „ Stále platí, že práce se budeme snažit podle možností co nejvíce urychlit tak, aby po nás město mohlo co nejdříve dokončit konečné povrchy“, sdělila tisková mluvčí teplárny Miloslava Kučerová.

Původní termín odstávky až do 25. července se stále týká lokality „Litvínov Osada“ (u Citadely a 3. ZŠ), kde probíhá 3. a 4. etapa obměny potrubního systému LEBIT a úseku v Mostě (ul. Tř. Budovatelů, J. Palacha a J. Průchy), kde se intenzivně pracuje na generální opravě páteřního tepelného napaječe, která spočívá ve výměně zhruba 1 km potrubí 2 x DN 500 uloženém v neprůlezném topném kanále.

 

 
United Energy - váš zdroj  tepelné pohody
Váš zdroj tepelné pohody
 
 
 

United Energy, a.s. je součástí
Energetického a průmyslového holdingu

Energetický a průmyslový holding

Zelená linka

Zelená linka  800 099 099

Havarijní služba

Pevná linka

+420 476 447 830

Mobilní telefon +420 734 289 969

Aktuality

Odstávky 2017

Společnosti UE, a.s. a ST, a.s. oznamují svým odběratelům termíny odstávek v dodávce teplé vody v rámci letní odstávky tepelných zařízení v roce 2017 pro města:

Most

Litvínov

 

Naším partnerem v oblasti
vývoje a výzkumu je

Technická univerzita v Liberci, fakulta strojní, katedra materiálu