Úvodní stránkaPomáhámePodpora regionu v roce 2014

Podpora regionu v roce 2014

  • Tisk


Společnost United Energy věnovala v loňském roce téměř 1 600 tisíc korun na podporu veřejně prospěšných aktivit v regionu. Nejvíce podporovanou oblastí byla v roce 2014 netradičně kultura, druhou příčku obsadilo vzdělávání, které následovala oblast volného času a sportu a bezpečnost obyvatel.
Jako každý rok směřovala část podpory ze strany teplárenské společnosti do partnerských měst Mostu a Litvínova. V rámci dohod o vzájemné spolupráci mezi United Energy a oběma městy, získalo každé z nich na podporu svých projektů půl milionu korun. „Nad rámec této dohody pak obdrželo město Litvínov dalších 200 tisíc na podporu bezpečnosti jeho obyvatel, konkrétně na zakoupení 2 kusů informačních panelů pro měření rychlosti vozidel a také na pořízení defibrilátoru,“ sdělila tisková mluvčí společnosti Miloslava Kučerová.

Mezi nejvýznamnější položky dohody s městem Most patřila tradičně podpora Podkrušnohorského muzea ve výši 50 tisíc korun, dále například podpora prorodinných aktivit realizovaných organizacemi zapojenými do komunitního plánu rovněž ve výši 50 tisíc korun, podpora aktivit Klubu seniorů (50 tisíc) či příspěvek na vytvoření expozice II. Světová válka v Mezinárodním památníku obětem II. Světové války v objektu bývalého krematoria (50 tisíc).
Město Litvínov použilo 100 tisíc korun na rozvoj Centra bakalářských studií v Litvínově, 100 tisíc korun na podporu celoročních společenských a kulturních aktivit jako například Valdštejnské slavnosti, Svatomichaelské slavnosti nebo Krušnohorské Vánoce, zbylé prostředky pak na další projekty zejména v oblasti školství, kultury a sportu.

V průběhu roku United Energy podpořila řadu dalších zajímavých akcí a projektů, například monitorování vzácného sokola stěhovavého, divadelní festival PřeMostění či mistrovství ČR v air-hockey a táhlovém hokeji. Finančně společnost podpořila například o.p.s. Energii v Meziboří, Linku duševní tísně v Mostě, Asociaci pro mládež, vědu a techniku AMAVET a mnoho dalších.
I v loňském roce pokračovala komořanská teplárna se zapojováním svých zaměstnanců do veřejně prospěšných aktivit a to prostřednictvím firemního dobrovolnictví s názvem Energický den, kdy zaměstnanci společnosti pomohli Domovu pro seniory v Barvířské ulici v Mostě s renovací rozsáhlého oplocení.

 
United Energy - váš zdroj  tepelné pohody
Váš zdroj tepelné pohody
 
 
 

United Energy, a.s. je součástí
Energetického a průmyslového holdingu

Energetický a průmyslový holding

Zelená linka

Zelená linka  800 099 099

Havarijní služba

Pevná linka

+420 476 447 830

Mobilní telefon +420 734 289 969

Aktuality

Odstávky 2017

Společnosti UE, a.s. a ST, a.s. oznamují svým odběratelům termíny odstávek v dodávce teplé vody v rámci letní odstávky tepelných zařízení v roce 2017 pro města:

Most

Litvínov

 

Naším partnerem v oblasti
vývoje a výzkumu je

Technická univerzita v Liberci, fakulta strojní, katedra materiálu