Úvodní stránkaPomáhámeKomořanská teplárna spolupracuje s městem Most i v letošním roce

Komořanská teplárna spolupracuje s městem Most i v letošním roce

  • Tisk

Další dodatek smlouvy o spolupráci podepsal primátor města Mostu Jan Paparega a generální ředitel United Energy Milan Boháček. Komořanská teplárna poskytne v rámci dlouhodobé spolupráce v letošním roce městu Most půl milionu korun.
United Energy pojí s městem Most dlouhodobá vzájemná spolupráce. I letos byla teplárna k městu štědrá. Věnovala mu půl milionu korun na volnočasové aktivity a slíbila podpořit i některé další projekty nad rámec dohody. „Jsem rád, že jsme součástí regionu a můžeme ho podporovat. Pro Most jdou tyto peníze především do volnočasových aktivit obyvatelstva. Budu rád, když se tady bude lidem dobře žít a nebudou mít tendence se stěhovat jinam a budou tu zůstávat i nadále,“ komentoval při podpisu smlouvy o spolupráci generální ředitel United Energy Milan Boháček. „Velmi si cením toho, že United Energy spolupracuje s městem Most, podporuje akce a další subjekty. S panem ředitelem jsme se také domluvili na tom, že i nad rámec této spolupráce - pokud se vyskytne nějaký smysluplný projekt - jsou připraveni ho podpořit. Za to bych chtěl velmi poděkovat,“ uvedl mostecký primátor Jan Paparega. United Energy věnovala městu Most finanční prostředky také na bezpečnost.

Už v letošním roce bude pořízena jedna termokamera pro mosteckou městkou policii v hodnotě zhruba 90 tisíc korun. „Je to kamera, která funguje za tmy a je užitečná především v nepřehledných oblastech, například při záchytu pachatele trestné činnosti. Funguje na principu tělesné teploty,“ zmínil primátor Paparega. Do bezpečnosti chce United Energy investovat i v příštích letech. „Vzhledem k tomu, že jsme významným zaměstnavatelem a hlavním dodavatelem tepla pro Most, je naším záměrem, aby se tady lidé cítili bezpečně. Náš další cíl a okruh zájmu je proto i podpora bezpečnosti, ať už je to kamerový systém, přechody a další náležitosti. V minulém roce jsme obdobně podporovali i Litvínov, kdy jsme nakupovali alkoholový tester pro městskou policii. V příštím období by se tímto směrem mohla rozvíjet naše spolupráce i s městem Most,“ potvrdil generální ředitel Boháček.


V uplynulých devíti letech přispěla teplárenská společnost městu jen na základě ročních dodatků k Dohodě o spolupráci celkovou částkou 5 miliónů korun.

 
United Energy - váš zdroj  tepelné pohody
Váš zdroj tepelné pohody
 
 
 

United Energy, a.s. je součástí
Energetického a průmyslového holdingu

Energetický a průmyslový holding

Zelená linka

Zelená linka  800 099 099

Havarijní služba

Pevná linka

+420 476 447 830

Mobilní telefon +420 734 289 969

Aktuality

Odstávky 2017

Společnosti UE, a.s. a ST, a.s. oznamují svým odběratelům termíny odstávek v dodávce teplé vody v rámci letní odstávky tepelných zařízení v roce 2017 pro města:

Most

Litvínov

 

Naším partnerem v oblasti
vývoje a výzkumu je

Technická univerzita v Liberci, fakulta strojní, katedra materiálu