Úvodní stránkaPomáhámeV Energický den prokoukla zahrada mosteckého penzionu pro seniory

V Energický den prokoukla zahrada mosteckého penzionu pro seniory

  • Tisk

Dvacet zaměstnanců United Energy včetně vedení společnosti pomáhalo 6. června seniorům z penzionu v Komořanské ulici v Mostě zvelebit tamní zahradu. Tuto jedinečnou akci firemního dobrovolnictví s názvem Energický den, organizovala teplárenská společnost již poosmé.

V letošním roce projevily zájem o firemní dobrovolnictví 4 organizace. Mezi nimi i Městská správa sociálních služeb v Mostě, která potřebovala pomoci s pracemi v sedmi zařízeních z celkových třinácti, které provozuje. Z nich zaměstnance nejvíce zaujala žádost Penzionu pro seniory v Mostě v Komořanské ulici, kde potřebovali především strhnout starý nátěr plotu kolem domova a opatřit ho nátěrem novým a pomoci s vyčištěním chodníků a cest od plevele.

„ Energický den byl původně naplánován na pátek 3. června. Z důvodu nepříznivého počasí však byla akce přerušena a dobrovolníci se vrátili do zaměstnání. To se nám dosud nestalo. Zvelebit zahradu se nadšencům podařilo hned v pondělí 6. června, kdy už jim počasí přálo,“ řekla Miloslava Kučerová, tisková mluvčí teplárny.

Nad výsledkem činnosti dobrovolníků se rozplývala vedoucí penzionu paní Iva Macudzinská: „ O možnosti využít zaměstnance teplárny v rámci Energického dne jsem se dozvěděla až letos a tak jsme ihned podali žádost. Jsme rádi, že si United Energy vybrala zrovna nás. Oprýskaný plot nás již trápil dlouho, ale máme pouze jednoho pana údržbáře a prací, které potřebujeme udělat je mnoho. Děkuji všem za to množství práce, která zde byla udělána a za úsilí, které to vaše zaměstnance stálo.“

 
United Energy - váš zdroj  tepelné pohody
Váš zdroj tepelné pohody
 
 
 

United Energy, a.s. je součástí
Energetického a průmyslového holdingu

Energetický a průmyslový holding

Zelená linka

Zelená linka  800 099 099

Havarijní služba

Pevná linka

+420 476 447 830

Mobilní telefon +420 734 289 969

Aktuality

Odstávky 2017

Společnosti UE, a.s. a ST, a.s. oznamují svým odběratelům termíny odstávek v dodávce teplé vody v rámci letní odstávky tepelných zařízení v roce 2017 pro města:

Most

Litvínov

 

Naším partnerem v oblasti
vývoje a výzkumu je

Technická univerzita v Liberci, fakulta strojní, katedra materiálu