Úvodní stránkaPomáhámeFinanční dar od komořanské teplárny získalo v druhém kole žádostí sedm organizací

Finanční dar od komořanské teplárny získalo v druhém kole žádostí sedm organizací

  • Tisk

V druhém kole žádostí o dary a sponzoring vyhlášeném společností United Energy v letošním roce se sešlo celkem 22 projektů, z toho 10 se týkalo sportu, 6 volnočasových aktivit, 3 sociální oblasti, 2 kultury a 1 zdravotnictví.
Nejvíce žádostí zaslaly subjekty z Mostu a Litvínova (17), žádaly však i organizace z Chomutova, Hory Sv. Kateřiny, Háje u Duchcova a Skršína.

United Energy se rozhodla podpořit 7 projektů za téměř 195 000 korun. Mezi organizacemi, které obdrží finanční příspěvek od teplárenské společnosti je například Svaz neslyšících a nedoslýchavých ČR, která na pořízení schodišťové sedačky pro klienty s handicapem převezme částku ve výši 40 tisíc korun, dále Město Most, jemuž United Energy věnuje 70 000 korun na projekt vybudování ojedinělého lesního okruhu pro běžce, turisty i cyklisty na kopci Ressl (bližší informace na greenrunner.cz), konkrétně na geometrické zaměření trasy, prořezávky a terénní úpravy křížení stezky s horkovodem.  Radovat se z příspěvku ve výši 20 000 korun na pořízení mobilních košů může i Basketbalový klub Baník Most a z částky 30 000 Kč Volejbalový klub Chemopetrol, který si za ně pořídí sportovní pomůcky a oblečení pro své svěřence. Podporu získá rovněž Cyklistický klub Litvínov, Městská knihovna v Mostě a Sdružení mládeže pro stolní hokej.

Celkem letos podpořila komořanská teplárna v 1. a 2. kole žádostí o sponzorský příspěvek 20 projektů částkou přesahující 569 000 korun.

 
United Energy - váš zdroj  tepelné pohody
Váš zdroj tepelné pohody
 
 
 

United Energy, a.s. je součástí
Energetického a průmyslového holdingu

Energetický a průmyslový holding

Zelená linka

Zelená linka  800 099 099

Havarijní služba

Pevná linka

+420 476 447 830

Mobilní telefon +420 734 289 969

Aktuality

Odstávky 2017

Společnosti UE, a.s. a ST, a.s. oznamují svým odběratelům termíny odstávek v dodávce teplé vody v rámci letní odstávky tepelných zařízení v roce 2017 pro města:

Most

Litvínov

 

Naším partnerem v oblasti
vývoje a výzkumu je

Technická univerzita v Liberci, fakulta strojní, katedra materiálu