Zelená linka
800 099 099

Vyhledat


« zpět

Dopravní podnik měst Most a Litvínov nyní bez starostí. Navázal spolupráci s teplárnou

Dopravní podnik měst Most a Litvínov nyní bez starostí. Navázal spolupráci s teplárnou

Dceřiná společnost United Energy, Severočeská teplárenská, navázala v rámci rozšiřování portfolia služeb spolupráci s Dopravním podnikem měst Mostu a Litvínova.  Od začátku června pro dopravní podnik zajišťuje servisní služby, týkající se provozu primárních zdrojů, včetně údržby a pravidelných prohlídek a také revizní činnosti.
Součástí služeb je rovněž rozšíření podpory v rámci 24 hodinového monitoringu a servisu tepelného zařízení. V praxi to znamená, že v případě havarijního stavu přebírá činnosti spojené s opravou sama teplárenská společnost.
Tímto krokem Severočeská teplárenská nejen naplňuje závazky vůči městům Most a Litvínov, ale především usnadňuje zajištění provozu, údržby a servisu pro Dopravní podnik měst Most a Litvínov. Nová služba tak zákazníkům otevírá další možnosti podpory a péče.

Obdobné služby na míru plánuje teplárenská společnost v nejbližší době rozšiřovat i pro ostatní odběratele, nejen z primárních sítí.Aktuality Dopravní podnik měst Most a Litvínov nyní bez starostí. Navázal spolupráci s teplárnou


United Energy, a.s.
Teplárenská 2, 434 03 Most

+420 476 447 111

© 2018 Insion.cz