Skupina Teplárna Komořany

Zelená linka
800 099 099

Vyhledat

KL cyklojízdaMostecké slavnostiCyklojízdaZaměstnanecký denExkurze Černých andělůDračí loděFiremní dobrovolnictvíKřest kalendáře EUEnergický den - DD Vysoká pecEnergický den - DD Vysoká pecBěh kolem jezeraVánoční bowlingBěh kolem jezeraVýjezd útvaruKomořanský sněhulákKomořanský sněhulákKL cyklojízdaMostecké slavnostiCyklojízdaZaměstnanecký denExkurze Černých andělůDračí loděFiremní dobrovolnictvíKřest kalendáře EUEnergický den - DD Vysoká pecEnergický den - DD Vysoká pecBěh kolem jezeraVánoční bowlingBěh kolem jezeraVýjezd útvaruKomořanský sněhulákKomořanský sněhulák

Jsou to zaměstnanci, kdo stojí za naším úspěchem. Záleží nám na nich. Naší snahou je vytvořit jim ty nejlepší pracovní podmínky a prostředí,ve kterém se budou cítit co nejlépe. Podporujeme jejich osobní rozvoj a vzdělávání. Naším cílem je být společností, která svým zaměstnancům poskytne práci, která je naplňuje, baví, rozvíjí a posouvá dál.

Jaké je pracovat u nás?

Zeptejte našich zaměstnanců ...

Karel Gutwirth
vedoucí správce elektrosystémů


Oceňuji možnost kariérního růstu v oboru, který mě baví a naplňuje. Začínal jsem jako elektrikář ochranář, pak přípravách a nyní zodpovídám za celou správu elektro. Mám možnost se podílet na desítkách zajímavých projektů, kde mohu zúročit moje schopnosti, nápady a zkušenosti, které vedou k modernizaci zařízení, k jeho spolehlivosti či k úsporám nákladů. Pro můj profesní rozvoj je skvělé, že se stýkám s externími odborníky z oboru, od nichž se dozvídám mnoho nového.

Ing. Kamila Dobešová, Ph.D.
vedoucí útvaru realizace projektů

Za ta léta ve společnosti jsem se podílela na přípravě a realizaci celé řady investičních a rozvojových projektů a každý z nich byl pro mě výzvou. Mou snahou je zajistit plynulost realizace staveb, koordinovat práce s provozem teplárny s minimalizací negativních vlivů na provoz. Dokončení stavby ve stanoveném termínu a v co největší kvalitě mi přináší velké uspokojení. S každým novým projektem se naučím mnoho nového jak v oblasti techniky, tak v oblasti legislativy.  

Bc. Tomáš Plzák
technik měrové služby

Fascinuje mě pozorovat nepřetržitý vývoj technologie přenosů dat od zákazníků k nám do výroby. Dnes již data měříme bez nutnosti odběrná místa fyzicky navštěvovat, což bylo ještě před pár lety skoro nemožné. Neustále se učím. Když už si myslím, že máme všechno perfektně „zmáknuté“, zjistíme, že to lze udělat jinak nebo lépe, s ještě lepším dopadem na zákazníka i naši společnost.  A to je výzva nejen pro mě, ale celý náš tým. Rozhodně mě těší, když se nám daří být v implementaci nových technologií mezi prvními.

Tomáš Karlovec
operátor kotlů

Mým úkolem je kontrola a řízení parametrů kotlů za pomoci řídicího systému. Laicky řečeno dohlížím na spolehlivost dodávek tepla a elektrické energie. Výzvou je pro mě vyřešení každé situace, která by měla plynulost dodávek ohrozit. To předpokládá znalost celého provozu teplárny, povědomost o příčinách a souvislostech technologie.  A také spolupráci s rozmanitým přátelským týmem. A ten tady naštěstí je.