Zelená linka
800 099 099

Vyhledat

nábor, pracovní pozice

Nabídky práce

Hlídat nové nabídky

Elektro - Provozní elektrikář - ochranář

18.03.2019 - Jedná se o činnost nastavování a provádění sekundárních zkoušek ochran VN a VVN, dále pak o kontrolu a údržbu zařízení NN, VN a VVN. Identifikace závad v zařízení elektro a jejich odstranění. Dělá se na ranních směnách s pracovní dobou od 6:00 - 14:00. Pro další bližší informace k pracovní pozici nás neváhejte kontaktovat.

Možný nástup: ihned / po dohodě

Mám zájem
Technik - Investiční technik

24.04.2019 - Provádění technického a finančního dozoru na svěřených investičních akcích, organizace a řízení kontrolních postupů výstavby. Zpracování podkladů pro plán investic. Zpracování podkladů pro poptávková řízení výběru zhotovitelů plánovaných akcí. Komunikace s dodavateli.Pro další bližší informace k pracovní pozici nás neváhejte kontaktovat.

Možný nástup: ihned / po dohodě

Mám zájem
Elektro - Elektromechanik - Severočská Teplárenská

24.04.2019 - Jedná se zejména o kontrolní činnost vyhrazených elektrických zařízení. Zajišťování a odjišťování elektrických zařízení, provádění funkčních zkoušek. Montáže a demontáže měřičů tepla, sběr dat z měřičů a práce s dalším zařízením. Pracovní doba je od 6:00 do 14:00 hod. Pro další bližší informace k pracovní pozici nás neváhejte kontaktovat.

Možný nástup: ihned / po dohodě

Mám zájem
Dělník - Dělník energetického zařízení

24.04.2019 - Jedná se o základní pracovní pozici v teplárně. Zaměstnanec má především za úkol zabezpečení přepravy paliva do kotlů. Dále pak obsluhu vyhrazených technologických zařízení, manipulaci s provozními hmotami a úklid pracovišť. Pracuje se na směny v režimu krátký a dlouhý týden.Pro další bližší informace k pracovní pozici nás neváhejte kontaktovat.

Možný nástup: ihned / po dohodě

Mám zájem
Technik - Hasič

20.05.2019 - Hasební a záchranné práce při zásahu. Práce na směny.

Možný nástup: ihned / po dohodě

Mám zájem
Nalezeno nabídek: 5


Proč pracovat v UE

Společnost United Energy považuje lidské zdroje za jeden z nejdůležitějších kapitálů, proto svým zaměstnancům poskytuje řadu zaměstnaneckých výhod a benefitů, motivující ohodnocení i pracovní podmínky a dostatek příležitostí k osobnímu i odbornému růstu.

BENEFITY zaměstnání v UE

  • Dovolená navíc (celkem 27 dní/rok)
  • Penzijní připojištění ve výši 800 Kč/měsíc
  • Příspěvky na závodní stravování
  • Osobní účty zaměstnanců, které lze použít na: Rekreace
  • Školné
  • Zdravotní péči
  • Sport a kulturu
  • A řada dalších výhod (rozklikněte)


Kontakt na HR

Stanislava Praženicová
Vedoucí HR

+420 777 972 799

stanislava.prazenicovaue.czNenašli jste vhodnou pozici v rámci aktuální nabídky volných míst? Můžete nám zaslat váš životopis a kontaktní údaje.