Skupina Teplárna Komořany

Zelená linka
800 099 099

Vyhledat

Časté dotazy

Chcete se na něco zeptat? Tipy k podávání žádosti o místo ve firmě UE.


Jak můžu požádat o místo?

Nejdřív se podívejte na naše volná místa. Až najdete něco, co vás zaujme, klikněte na odkaz Podat žádost o místo. Vyplňte své údaje a připojte životopis.

Můžu podat žádost o více míst?

Ano. Můžete podat tolik žádostí, kolik chcete. Pokud splňujete kritéria pro více pracovních pozic nebo máte o více z nich zájem, nebojte se podat žádost o každou z nich.

Momentálně není volné místo, které by mi vyhovovalo.

Můžu vám poslat životopis k budoucímu zvážení? Ano. Svůj životopis můžete poslat e-mailem na adresu stanislava.prazenicovaue.cz. Nezapomeňte připojit krátký popis práce, kterou hledáte, a zmínit důvody, proč se podle vás k práci ve firmě UE hodíte. Váš životopis uložíme do interního náborového systému a až se vhodné místo objeví, ozveme se vám. Pravidelně zaslané životopisy procházíme. Pokud vás nějaká nabídka osloví, podejte žádost o místo nebo nám napište.

Co můžu od přijímacího procesu očekávat?

Posouzení vaší žádosti nám bude chvíli trvat. Pokud jste pro pozici vhodný kandidát a nové žádosti stále přijímáme, ozve se vám člen našeho náborového týmu a probere s vámi další kroky.

Jak vypadají pohovory?

To záleží na pozici. Během přijímacího procesu můžete absolvovat jeden až čtyři pohovory. Snažíme se poznat vás z pracovní i osobní stránky, odhalit vaše schopnosti a přednosti a zjistit váš budoucí potenciál. Můžeme kombinovat běžný pohovor tváří v tvář nebo po telefonu se zadanými úkoly, sadami problémů nebo technickými testy, abyste si vyzkoušeli, s jakými výzvami se každý den setkáváme. Čas věnujeme také tomu, aby se uchazeči seznámili se svým potenciálním týmem a kolegy.Pokud jsme na některou z vašich otázek neodpověděli, kontaktujte nás na adrese stanislava.prazenicovaue.cz

Kontakt na HR

Bc.Stanislava Praženicová
Vedoucí HR

+420 777 972 799

stanislava.prazenicovaue.cz