Zelená linka
800 099 099

Vyhledat

Volné pozice

Hlídat nové nabídky

Elektro - Mechanik MaR - Elektromechanik

25.10.2021 - Provádění provozních kontrol, zkoušek, seřizování, údržby, diagnostiky a odstraňování závad na systémech měření a regulace technologií Teplárny; činnosti podle § 6 do 1 000 V vyhl. 50/1978 Sb.Pro další bližší informace k pracovní pozici nás neváhejte kontaktovat.

Možný nástup: ihned / po dohodě

Mám zájem
Dělník - Dělník energetického zařízení

25.10.2021 - Jedná se o základní pracovní pozici v teplárně. Zaměstnanec má především za úkol zabezpečení přepravy paliva do kotlů. Dále pak obsluhu vyhrazených technologických zařízení, manipulaci s provozními hmotami a úklid pracovišť. Pracuje se na směny v režimu krátký a dlouhý týden.Pro další bližší informace k pracovní pozici nás neváhejte kontaktovat.

Možný nástup: ihned / po dohodě

Mám zájem
- Provozní zámečník - kotelna

25.10.2021 - Správa výrobního zařízení technologických celků kotelny. Zkušenosti s opravami točivých strojů. Schopnost samostatně vykonávat zámečnické práce. Manuální zručnost. Nabízíme práci v přátelském kolektivu a širokou základnu zaměstnaneckých benefitů ...

Možný nástup: ihned / po dohodě

Mám zájem
- Strojník stavebních strojů

25.10.2021 - Práce na směny v režimu krátký dlouhý týden. Obsluha stavebních strojů na uhelné skládce. Práce pro stabilního zaměstnavatele.

Možný nástup: ihned / po dohodě

Mám zájem
Nalezeno nabídek: 4

Kontakt na HR

Stanislava Praženicová
Vedoucí HR

+420 777 972 799

stanislava.prazenicovaue.czNenašli jste vhodnou pozici v rámci aktuální nabídky volných míst? Můžete nám zaslat váš životopis a kontaktní údaje.