Zelená linka
800 099 099

Vyhledat

Volné pozice

Hlídat nové nabídky

Elektro - Mechanik MaR - Elektromechanik

28.03.2022 - Provádění provozních kontrol, zkoušek, seřizování, údržby, diagnostiky a odstraňování závad na systémech měření a regulace technologií Teplárny; činnosti podle § 6 do 1 000 V vyhl. 50/1978 Sb.Pro další bližší informace k pracovní pozici nás neváhejte kontaktovat.

Možný nástup: ihned / po dohodě

Mám zájem
Technik - Technik provozu - Severočeská teplárenská

24.11.2022 - Řízení a organizace provozu a údržby primárních tepelných sítí, rozdělování a kontrola pracovních příkazů dle pokynů správce zařízení.Vedení agendy související s činností kolektivu provozních zaměstnanců, případně kontrola práce dodavatelských firem. Vice informací naleznete zde https://www.prace.cz ...

Možný nástup: ihned / po dohodě

Mám zájem
Provoz - Zámečník - Severočeská teplárenská

24.11.2022 - Hledáme nového člena do našeho týmu zámečníků. Jedná se o zajištění provozu tepelných rozvodů v lokalitách Most a Litvínov, činnosti spojené s provozními manipulacemi, zajišťování a odjišťování strojních zařízení, provádění funkčních zkoušek strojního zařízení, provozních kontrol dle místních provozních předpisů, drobná údržba potrubních rozvodů a armatur . Více informací na www.prace.cz ...

Možný nástup: ihned / po dohodě

Mám zájem
Provoz - Strojník energetického zařízení

30.01.2023 - Hledáme do našeho pracovního týmu nového člověka na pozici Strojník energetického zařízení. Jedná se o práci ve směnném provozu. Samostatné používání vyhrazených a ostatních technologických nebo technických zařízení celků parní turbosoustrojí, nebo obsluhu pro čerpací stanici chladících věží a chemické a tepelné úpravy vody.

Možný nástup: ihned / po dohodě

Mám zájem
Provoz - Operátor kotlů

30.01.2023 - Obsluha vysokotlakých parních kotlů první třídy. Topičský průkaz výhodou. Práce na směny v režimu krátký dlouhý týden. Pro více informací volejte nebo pište.

Možný nástup: ihned / po dohodě

Mám zájem
Nalezeno nabídek: 5

Kontakt na HR

Stanislava Praženicová
Vedoucí HR

+420 777 972 799

stanislava.prazenicovaue.czNenašli jste vhodnou pozici v rámci aktuální nabídky volných míst? Můžete nám zaslat váš životopis a kontaktní údaje.