Zelená linka
800 099 099

Vyhledat

« zpět

Druhé kolo přerozdělování finančních darů neziskovkám uzavřeno. Podporu získaly 4 projekty

Druhé kolo přerozdělování finančních darů neziskovkám uzavřeno. Podporu získaly 4 projekty

V druhém kole žádostí o dary a sponzoring vyhlášeném společnostmi United Energy a Severočeská teplárenská v letošním roce, se sešlo pouhých 10 projektů splňujících požadované podmínky pro podání žádosti. Z toho 4 se týkaly sportu, 3 sociální oblasti, 1 kultury, vzdělávání a volnočasových aktivit.

Komořanská teplárna vybrala k podpoře 4 projekty v celkové výši 100 000 korun. Mezi organizacemi, které obdrží finanční příspěvek od teplárenské společnosti je například Automoto klub SHD Most v AČR, kterému United Energy přispěje částkou ve výši 50 000 korun na rekonstrukci asfaltových komunikací na dětském dopravním hřišti, dále Spolek severočeských havířů, jemuž Severočeská teplárenská věnuje 25 tisíc korun na aktivity klubu, konkrétně na akci Předávání světla Sv. Barbory primátorovi města. Dvacet tisíc korun obdrží také Destinační agentura Krušné hory na aplikaci Krušné hory do chytrých telefonů, s obsahem tras, akcí, ubytovacích a stravovacích služeb, mapového podkladu a aktivit pro zimní i letní variantu. Radovat se může z příspěvku i Sdružení mládeže pro stolní hokej oblast Severozápad, který částku ve výši 5 000 korun použije na zorganizování seriálu turnajů v air-hockey pro školy Mostecka a Litvínovska

Celkem letos podpořila komořanská teplárna v 1. a 2. kole žádostí o sponzorský příspěvek 16 projektů částkou 625 000 korun.