Skupina Teplárna Komořany

Zelená linka
800 099 099

Vyhledat

« zpět

Dubnová úklidová akce Ukliďme Benďák, ukliďme Most se ruší

Dubnová úklidová akce Ukliďme Benďák, ukliďme Most se ruší

12.03.2020


Komořanská teplárna rozhodla o ZRUŠENÍ dobrovolnické úklidové akce „Ukliďme Benďák, ukliďme Most,“ která se měla uskutečnit v pátek 3. dubna 2020.  Rozhodnutí o odvolání akce vydala v souvislosti s ochranou občanů města a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem.

„Neskrýváme, že nás odvolání akce mrzí, nicméně jde o preventivní opatření, které vnímáme jako důležité, neboť se jedná o zdraví a bezpečnost občanů“, sdělila tisková mluvčí teplárenské společnosti Miloslava Kučerová. Situaci okolo koronaviru bude teplárna i nadále sledovat a případně uvažovat o přesunutí termínu akce.

„Úplně se akce vzdát nechceme. Pokud se situace zlepší, přesuneme úklid na pozdější, pravděpodobně podzimní termín,“ informovala Radka Bišická, specialistka marketingu a jedna z organizátorek a doplnila: „Děkujeme všem partnerům, školám a ostatním dobrovolníkům, kteří se s námi chtěli na úklidu Benediktu podílet.  Věříme, že nám zůstanou věrní a opět se k nám připojí, bude-li to možné.“