Skupina Teplárna Komořany

Zelená linka
800 099 099

Vyhledat

« zpět

Energie dobrovolníků zářila na zahradě dětského domova

Energie dobrovolníků zářila na zahradě dětského domova

01.06.2019


Dvacet šest dobrovolníků komořanské teplárny zavítalo koncem května již po čtvrté do Dětského domova ve Vysoké Peci u Jirkova, aby opět pomohli s rozsáhlými pracemi na tamní zahradě.

„Energický den pořádáme letos již po jedenácté a z toho čtyřikrát jsme pomáhali právě zde, v Dětském domově ve Vysoké Peci.  Máme to tady moc rádi a hlavně, pořád je co zvelebovat. Zahrada je tady obrovská. Zvládli jsme řadu stavebních prací, například opravu opěrné zdi terasy nebo pískoviště, opravu zapuštěných obrubníků u hřišť, vyčištění bazénu, nátěry herních prvků, zábradlí a kolárny i zahradnické práce“, sdělila Miloslava Kučerová, tisková mluvčí společnosti a organizátorka akce.

Energii, kterou zaměstnanci věnovali dětem, bude připomínat zasazený strom. „Tentokrát jsme na přání paní ředitelky zaměnili tradiční červený javor za ovocný strom“, doplnila Kučerová.

Odvedenou práci unavených zaměstnanců ocenila ředitelka Libuše Houdová, která přítomným poděkovala za práci a poskytnuté stromy i místní kuchařky, které pro dobrovolníky připravili jako odměnu výborné domácí koláče.