Skupina Teplárna Komořany

Zelená linka
800 099 099

Vyhledat

« zpět

Jubilejní Energický den proběhl v litvínovské mateřince

Jubilejní Energický den proběhl v litvínovské mateřince

05.06.2018


Třicet dobrovolníků komořanské teplárny se poslední květnové pondělí sešlo u brány MŠ Litvínov v Bezručově ulici, aby v rámci desátého projektu firemního dobrovolnictví zvelebili tamní zahradu.

„Letos se na nás obrátila litvínovská mateřinka s prosbou o pomoc s revitalizací zahrady, která byla vlivem loňské podzimní vichřice zdevastována. V tomto roce jsme již školce přispěli částkou ve výši 200 tisíc korun na výsadbu zeleně a pořízení nových hracích prvků. Fyzická pomoc našich zaměstnanců spočívala v prořezání stromů, odstranění mechu z okapových chodníčků, zídky a cest a především v opravě a oboustranném natření plotu kolem školky, který zařízení trápí nejvíce,“ sdělila Miloslava Kučerová, tisková mluvčí společnosti a organizátorka dobrovolnické akce.

„Tradičně jsme zasadili i mladý červený javor, který bude symbolicky připomínat energii, kterou naši zaměstnanci věnovali předškoláčkům.“ doplnila Kučerová.

„Revitalizace zahrady je pro nás velmi důležitá, protože s dětmi trávíme hodně času venku a s nejmenšími dětmi není vhodné opouštět areál školky, proto zahradu využíváme prakticky denně. Je neuvěřitelné, jakou změnou areál prošel během pár hodin. Ušetřili jste nám spoustu peněz a starostí,“ pochválila dobrovolníky Kateřina Koželuhová, zástupkyně ředitelky školy.

V Komořanech 1 .6. 2018