Skupina Teplárna Komořany

Zelená linka
800 099 099

Vyhledat

« zpět

Kalendář United Energy pro rok 2021 je na světě

Kalendář United Energy pro rok 2021 je na světě

20.10.2020


Čtrnáctý kalendář teplárenské společnosti je dokončen. Při jeho listování se blíže seznámíme s dvanácti zajímavými osobnostmi Mostecka, jejichž cesty se někdy proťaly s teplárenskými společnostmi United Energy a Severočeská teplárenská. Proto jsme se rozhodli, jako výraz obdivu k tomu, co dělají, pozvat je k nám, do komořanské teplárny. Nechat také je nahlédnout do našeho prostoru, do práce, kterou děláme. Spojit jejich svět s tím naším…

Focení v plném provozu nebylo nijak snadné a fotograf Tomáš Branda si pro naše modely připravil nelehké úkoly a pozice, leckdy téměř nesplnitelné. Snímky vznikaly v kotelně, ve strojovně i na střeše teplárny. Mnozí se do nitra energetického zařízení dostali úplně poprvé. Ukázali však, že jsou profesionály nejen ve svém oboru, a do focení dali všechno. A většina z nich si to užila.

Prostřednictvím videa vás necháme nahlédnout do atmosféry focení jednotlivých aktérů: dětské lékařky a senátorky Aleny Dernerové, houslisty Milana Al-Ashhaby, triatlonistky  a vytrvalkyně Aleny Vrátné, herce Jiřího Krause, modelky a zároveň ředitelky Nadace VK  Veroniky Kašákové, tanečnice známé z pořadu Star Dance Lucie Hunčárové, všestranného závodního jezdce Jiřího Stránského, házenkářky týmu Černých andělů Michaely Borovské, herečky Lenky Lavičkové, ředitele Podkrušnohorského technického muzea  a horníka tělem i duší Zbyňka Jakše a profesionálního hokejisty HC Verva Viktora HÜbla.

Práce na kalendáři byla zábava, ale zároveň velká dřina. Věříme, že konečný výsledek, se bude jeho majitelům líbit po celý rok 2021.

Video shlédnete zde.