Skupina Teplárna Komořany

Zelená linka
800 099 099

Vyhledat

« zpět

Nenechte si ujít druhé číslo DoTeKu

Nenechte si ujít druhé číslo DoTeKu

25.03.2021


V nejbližších dnech naleznou odběratelé svých schránkách další číslo magazínu DoTeK. Druhé číslo časopisu se věnuje především dálkovému vytápění, jeho výhodám, historii i budoucnosti. Proč nesmíme nechat rozpadnout systém centrálního zásobování teplem nebo na co si dát pozor při výběru alternativních zdrojů energie, vysvětlí čtenářům DoTeKu Jan Vondráš, který se více jak 20 let věnuje analýzám a informacím v energetice.

Do světa hudby nás zavede milý rozhovor s mladým, talentovaným houslistou z Mostu Milanem Al Ashhabem. Ten odpoví například na otázky, jak nese mnohaměsíční pauzu v koncertování nebo jaké to bylo, vyměnit slavné koncertní haly za hraní na střeše komořanské teplárny.

Co je Mosťáček nebo jak může souviset s United Energy, se čitatel dozví v rubrice Společenský DoTek. A konečně se prostřednictvím magazínu seznámí s vizuály kampaně Severočeské teplárenské, s kterými se bude setkávat na billboardech, zastávkách, novinách či tramvaji prezentující CZT na trase Most – Litvínov a zpět.

Přejeme příjemné počtení.

Aktuální číslo magazínu naleznete níže.

Všechna čísla magazínu naleznete zde.

Magazín DoTeK 2021 (2. číslo)  (7.17 MB)