Skupina Teplárna Komořany

Zelená linka
800 099 099

Vyhledat

« zpět

Neziskovky mohou žádat o firemní dobrovolníky

Neziskovky mohou žádat o firemní dobrovolníky

23.01.2020


I letos je společnost United Energy připravena, v rámci projektu firemního dobrovolnictví, poskytnout své zaměstnance některé z organizací, působících nebo vykonávajících svou činnost na Mostecku a Litvínovsku, případně na Chomutovsku.

Neziskové organizace, které mají o tuto nefinanční podporu ze strany teplárenské společnosti zájem, mohou vyplnit formulář žádosti, který je k dispozici na webových stránkách www.tepelnapohoda.cz, pod záložkou „…Dobrovolnictví“ a zaslat jej na uvedené kontakty nejpozději do 31. března 2020.

Ze zaslaných žádostí pak bude vybrána organizace, kterou komořanská teplárna v letošním roce podpoří.

„Vedení firmy umožní svým zaměstnancům v jeden den opustit svá běžná pracoviště a pomoci vybrané neziskové organizaci již podvanácté. Jsme zvědaví, které organizace projeví o práci dobrovolníků zájem v letošním roce. Dosud jsme pomáhali například v dětských domovech v Hoře Sv. Kateřiny a ve Vysoké Peci u Jirkova, handicapovaným v obecně prospěšné společnosti Energie v Meziboří, mateřským školkám i domovům seniorů,“ sdělila Miloslava Kučerová, tisková mluvčí společnosti.