Skupina Teplárna Komořany

Zelená linka
800 099 099

Vyhledat

« zpět

Přerozdělení finančních darů pro tento rok uzavřeno. V druhém kole získalo podporu 13 projektů

Přerozdělení finančních darů pro tento rok uzavřeno. V druhém kole získalo podporu 13 projektů

06.08.2019


V druhém kole žádostí o dary a sponzoring vyhlášeném společnostmi United Energy a Severočeská teplárenská v letošním roce, se sešlo 27 projektů splňujících požadované podmínky pro podání žádosti. Z toho 6 se týkalo sportu, 6 sociální oblasti a zdravotnictví, 7 vzdělávání, 6 volnočasových aktivit a po jedné žádosti ochrany ŽP a bezpečnosti.

Komořanská teplárna vybrala k podpoře 13 projektů v celkové výši téměř 418 000 korun.

Mezi organizacemi, které obdrží finanční příspěvek je například ZŠ a MŠ Jeřabinka z Hamru, které společnost Severočeská teplárenská přispěje částkou téměř 65 tisíc korun, na projekt úspory energie, dále ZŠ s rozšířenou výukou jazyků Litvínov, jíž United Energy věnuje 55 000 korun na vybavení nově vznikající polytechnické učebny. Třicet tisíc korun obdrží také Fotbalová škola Litvínov, dvacet tisíc pak například oddíl kanoistiky Sportclubu 80 Chomutov. Díky podpoře teplárenské společnosti ve výši 40 tisíc korun může pokračovat rekonstrukce dětského hřiště Automotoklubu SHD Most v AČR.

Podporu získají také Hipodrom Most, Schola Humanitas Litvínov, Plavecký klub Litvínov, Klub dětí CVČ v Mostě, ZO ČSOP 39/02 Klíny, Sdružení mládeže pro stolní hokej - oblast Severozápad, Nadační fond Veroniky Kašákové na projekt Restart či Autodrom Most na Podporu bezpečné cesty dětí do školy.

Celkem letos podpořila komořanská teplárna v 1. a 2. kole žádostí o sponzorský příspěvek 25 neziskových organizací částkou téměř 741 000 korun.