Skupina Teplárna Komořany

Zelená linka
800 099 099

Vyhledat

« zpět

Spolupráce s městy Most a Litvínov pokračuje i letos

Spolupráce s městy Most a Litvínov pokračuje i letos

13.07.2017


MOST – Primátor města Mostu Jan Paparega a generální ředitel United Energy Milan Boháček podepsali v pořadí již čtrnáctý dodatek k Dohodě o vzájemné spolupráci. V letošním roce podpoří United Energy město Most, tak jako v předchozích letech, částkou 500 tisíc korun. Za jedenáct let spolupráce tak přispěla teplárenská společnost městu jen na základě ročních dodatků celkovou částkou 6 500 000 korun.

Letošní dodatek smlouvy zahrnuje zejména podporu sportu, kultury a volnočasových aktivit dětí, mládeže i obyvatel v celkové výši 435 000 korun. Zbylé finanční prostředky budou rozděleny mezi HOSPIC v Mostě (50 tis. na pořízení PVC do chodeb a pokojů pacientů) a rudolický útulek pro opuštěná a zatoulaná zvířata.LITVÍNOV – Spolupráci v letošním roce svým podpisem stvrdil generální ředitel komořanské teplárny i se starostkou města Litvínova Kamilou Bláhovou. Také město Litvínov podpoří teplárna částkou půl milionu korun. Celkově tak přispěla United Energy Litvínovu na základě ročních dodatků částkou 5 730 000.

Nejvíce podporovanou oblastí v letošním roce bude vzdělávání (305 tis. Kč), následované kulturou a volnočasovými aktivitami obyvatel (195 tis. Kč). Sponzorský dar ve výši 200 tisíc korun například poputuje ZŠ a MŠ v Ruské ulici na vybavení školní kuchyně, ZŠ a MŠ Janov 50 tisíc korun na vybavení tříd nábytkem či ZUŠ v Podkrušnohorské na vydání výpravného nástěnného kalendáře výtvarného oboru u příležitosti 70. let působení školy.