Skupina Teplárna Komořany

Zelená linka
800 099 099

Vyhledat

« zpět

Spolupráce United Energy s městem Most a Litvínov bude pokračovat i letos

Spolupráce United Energy s městem Most a Litvínov bude pokračovat i letos

18.04.2019


Spolupráce společnosti United Energy  s městy Most a Litvínov bude pokračovat i v letošním roce. Na začátku dubna byly podepsány dodatky, které oblasti spolupráce pro rok 2019 konkretizují.

Obě města obdrží na realizaci svých projektů stejnou částku jako v posledních letech, tedy každé půl milionu korun.

MOST – Primátor města Mostu Jan Paparega a generální ředitel United Energy Milan Boháček podepsali v pořadí již šestnáctý dodatek k Dohodě o vzájemné spolupráci, který zahrnuje podporu sportu, kultury a volnočasových aktivit dětí, mládeže i obyvatel v celkové výši 160 000 korun, vzdělávání a ostatní činnosti ve výši 130 000 korun a v neposlední řadě zdravotnictví, kde nejvýznamnější položkou je 170 tisíc korun na pořízení zvedáku s váhou pro imobilní uživatele Domova pro seniory, A. Dvořáka v Mostě.

LITVÍNOV – Spolupráci v letošním roce svým podpisem stvrdil generální ředitel komořanské teplárny i se starostkou města Litvínova Kamilou Bláhovou.

Nejvíce podporovanou oblastí v letošním roce bude vzdělávání (250 tis. Kč), následované kulturou a volnočasovými aktivitami obyvatel (150 tis. Kč). Sto tisíc korun připadne na bezpečnost a prevenci kriminality ve městě. Největší položku ve výši 200 tisíc korun představuje vybavení zahrady a zahradní úpravy pro objekt MŠ Ladova 1676 při ZŠ s rozšířenou výukou jazyků.