Skupina Teplárna Komořany

Zelená linka
800 099 099

Vyhledat

« zpět

Teplárenská společnost přijímá žádosti o dar a sponzoring pro příští rok

Teplárenská společnost přijímá žádosti o dar a sponzoring pro  příští rok

03.11.2020


Společnosti United Energy a Severočeská teplárenská vyhlašují první kolo přijímání žádostí o finanční dary pro následující rok.

Žádat o finanční příspěvek na své projekty mohou neziskové organizace v rámci projektu Tepelná Pohoda od 2. listopadu 2020. Uzávěrka žádostí je pak 15. ledna 2021. Bližší informace o tom, kdo může žádat, formulář žádosti a termíny jsou k dispozici níže případně na www.tepelnapohoda.cz/regionu.

Celkem letos vyhověla komořanská teplárna v 1. a 2. kole šestnácti žádostem o sponzorský příspěvek ze strany neziskových organizací. „V rámci projektu Tepelná Pohoda jsme letos organizacím vyčlenili finanční příspěvky ve výši bezmála 450 tisíc korun. Bohužel, epidemiologická situace v ČR není některým projektům, zvláště těm sportovním, nakloněna a ne všechny finanční dary budou moci letos neziskovky využít. A to i přesto, že jsme firmám vyšli vstříc s posuny termínů konaných akcí. Věříme, že příští rok bude pro organizaci sportovních a kulturních akcí příznivější, než ten letošní,“, řekla Miloslava Kučerová, tisková mluvčí teplárenských společností.

Pravidla-a-kriteria-daru-a-sponzoringu.pdf  (809.29 kB)

zadost-o-dar.xls  (146 kB)