Zelená linka
800 099 099

Vyhledat

« zpět

Teplárna obdržela certufikát HUMANE EMPLOYER

Teplárna obdržela certufikát HUMANE EMPLOYER

Teplárenská společnost si váží všech zaměstnanců a uvědomuje si náročnost práce, kterou vykonávají zejména ve směnných provozech, kdy řeší každodenní starosti a snaží se skloubit pracovní povinnosti se svým osobním životem a péčí o rodinu.  Proto se společnosti skupiny United Energy rozhodly VŠEM svým zaměstnancům poskytnout možnost využívat zcela diskrétní, komplexní asistenční službu ELA – Employee Life Assistant.

Tato služba poskytne zaměstnancům i jejich rodinným příslušníkům odbornou pomoc s řešením jejich osobních problémů případně dramatických životních událostí a to prostřednictvím zkušených poradců z oblasti psychologie, sociálně-právní, finančního poradenství a zdravého životního stylu. Zcela diskrétně, 7 dní v týdnu, 24 hodin denně, v neomezeném počtu dotazů, v pohodlí jejich domova a to ZDARMA.

Za přístup k zaměstnancům je teplárenská společnost oprávněna užívat titul HUMAN EMPLOYER, který ji udělila společnost LIN & Partners, výhradní a oficiální zástupce asociace EAPA, jež je největším světovým poskytovatelem asistenční služby pro zaměstnance.