Skupina Teplárna Komořany

Zelená linka
800 099 099

Vyhledat

« zpět

United Energy pokřtila svůj kalendář pro rok 2018 a podpořila postiženého chlapce

United Energy pokřtila svůj kalendář pro rok 2018 a podpořila postiženého chlapce

27.11.2017


Společnost United Energy představila svým obchodním partnerům a zaměstnancům v Městském divadle v Chomutově svůj nový kalendář na rok 2018 s názvem „Od ohně k teplárně“. Slavnostního pokřtění již jedenáctého kalendáře této společnosti se ujal její generální ředitel Milan Boháček.

Historicky první firemní kalendář představila United Energy již v roce 2007. Ten byl také posledním, který nijak nesouvisel s činností či působností teplárny. Deset nadcházejících kalendářů vždy nějakou spojitost nabídlo a ani jedenáctý není výjimkou. „Letošním tématem je historie vzniku tepla a elektřiny až po vznik tepláren, jako je ta naše, kde jsou oba druhy energií vyráběny současně, na jednom místě. Kalendář pro příští rok je vyráběn speciální technikou, kdy po nasvícení denním světle ve tmě vytváří světelné efekty“, řekla ke kalendáři Miloslava Kučerová, tisková mluvčí společnosti.
Křest kalendáře byl spojen s 1. plesem komořanské teplárny, jenž měl charitativní nádech. Výtěžek z tomboly a dražby dresu Jaromíra Jágra s podpisem, bude věnován na potřeby čtyřletého Tomáška, který je od narození postižen těžkou formou dětské obrny a je zcela odkázán na pomoc druhé osoby. Tomášek je synem jednoho ze zaměstnanců společnosti United Energy.