Skupina Teplárna Komořany

Zelená linka
800 099 099

Vyhledat

« zpět

United Energy pokřtila svůj kalendář pro rok 2019

United Energy pokřtila svůj kalendář pro rok 2019

19.11.2018


Poslední říjnový pátek, ve sportovním zařízení Sportovka Bowling v Mostě pokřtila společnost United Energy, za přítomnosti obchodních partnerů a svých zaměstnanců, svůj třináctý firemní kalendář.

Až na historicky první firemní kalendář, souvisely všechny následující s činností teplárenské společnosti či regionem, ve kterém působí. Hlavní myšlenkou kalendáře pro rok 2019 s názvem Trojrozměrný svět energie, je taková malá exkurze komořanskou teplárnou. Ta pak pozorovateli pomoci brýlí, umístěných ve výseku kalendáře na zadní straně, přináší 3D pohled z prostředí výroby energie,“ okomentovala kalendář Miloslava Kučerová, tisková mluvčí United Energy.

Motivem jednotlivých stran jsou stereoskopicky nafocené fotografie dokumentující rozmanité technologie teplárny. Divák má při nasazení brýlí pocit reálného prostoru a stává se pro tu chvíli jeho součástí.

Křtu se tradičně ujal Milan Boháček, generální ředitel United Energy slovy: „ Jsem rád, že jste se zde sešli v hojném počtu, a že společně můžeme pokřtít tento již třináctý kalendář, který je myslím, velmi povedený a zajímavý, neboť je zhotoven ve 3D. Jedním z našich nejúspěšnějších kalendářů byl ten pro rok 2014. Jednalo se o akty žen v industriálním komplexu teplárny. Velmi by se mi líbilo, kdybychom v dalším roce dokázali tato dvě témata spojit, protože se domnívám, že o takový kalendář by pak byla opravdu rvačka“.