Skupina Teplárna Komořany

Zelená linka
800 099 099

Vyhledat

« zpět

Vchází nový magazín DoTek - časopis plný energie

Vchází nový magazín DoTek - časopis plný energie

18.04.2019


Do poštovních schránek obyvatel Mostu a Litvínova v těchto dnech míří zcela nový časopis. Pod názvem DoTeK nebo-li Domácnostem Teplo z Komořan ho budou vydávat společnosti United Energy a Severočeská teplárenská, tedy firmy, které zajišťují obyvatelům těchto měst tepelnou pohodu.

Magazín s podtitulem Časopis plný energie bude vycházet čtyřikrát ročně. „Měl by přinášet jasné informace přímo od zdroje, a to doslova,“ říká v úvodním rozhovoru prvního čísla ředitel Severočeské teplárenské, Petr Horák. První číslo se věnuje letním odstávkám v dodávkách teplé vody a aktuálnímu tématu bakterie Legionella. „Cílem DoTeKu je ale přinášet i užitečné rady a tipy pro naše odběratele. Tentokrát jsme se zaměřili na úspory vody,“ dodává marketingová specialistka firmy Radka Bišická.

Čtenáři však najdou v časopisu i oddechová témata – rozhovory či informace ze společenského dění v regionu. První vydání proto přináší například informace o chystaných Komořanských hrách pro děti na Matyldě či cestě protidrogového vlaku Ústeckým krajem. Další číslo DoTeKu vyjde na začátku prázdnin.